[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ФОРУМ БУРШТИНА » ОСНОВНИЙ РОЗДІЛ » РИБАЛКА » Заборона на вилов риби
Заборона на вилов риби
PleskoffДата: Четвер, 24.04.2008, 11:33 | Сообщение # 1
Повідомлень: 12
Оффлайн
Шкода що займатисьспортивною риболовлею не дозволено (дозволено на ділянці"Вхід р.Гнилої Липи - знак села Короcтовичі". Було багато спроб поговорити з відповідними людьми про те щоб дозволити спортивну риболовлю(хоча б проводити змагання), але як об стіну горохом.

Цитата з http://www.active.lviv.ua/ Rost від 23 березня 2007
Про Бурштин можу розповісти все, що вас цікавить.
Проблема виглядає десь приблизно так.
Після створення Бурштинського водосховища, а потім рибгоспа "Галицького", який орендує _землю_ (а не канал і не море) на виході з теплого каналу у водосховище, вийшло розпорядження Головрибгоспу (ще за УССР ), яким було дозволено платну любительську риболовлю по всьому берегу водосховища, за винятком територій, які примикали до великого і малого скидних каналів та станції, та біля скидної дамби. На скидних каналах електростанцій риболовля заборонена згідно Правил рибальства - без винятків.
Рибгосп "Галицький", керуючись тим, що обілечувати всіх рибалок, які сидять по периметру багатокілометрового водосховища складно, _незаконно_ забороняє риболовлю на водосховищі, і незаконно, знову ж, дозволяє платну риболовлю на великому скидному каналі.
За останні кілька років рибгосп "Галицький", використовуючи "електротрал", винищив практично всю рибу у водосховищі. Електротрал - катамаран з бензиновим двигуном-генератором, цей пристрій б’є рибу напругою 6000 вольт, а сітка, яка волочиться ззаду, всю вбиту і прибиту рибу збирає. Після винищення риби у морі, рибгоспівці почали заходити електротралом у канал, завершуючи поголовне винищення риби в Бурштині. Рибалки-любителі разом з рибінспекцією, яку тоді очолював Руслан Коцаба, розпочали акції протесту проти використання електротралу. Керівника рибгоспу Галицького було зловлено "на гарячому", коли його працівники вночі зайшли тралом в канал і дійшли до самої станції, винищивши неймовірну кількість риби, яка масово вискакувала навіть на берег.
Рибгоспу присудили штраф 100 тис.грн., а керівника Мазура було знято з роботи. На сьогоднійшній момент Мазур був відновлений на роботі районним судом, головного рибіспектора Р.Коцабу "пішли" з роботи, а рибгосп заборонив любительську риболовлю на каналі, взамін дозволивши рибалити на ділянці водосховища "Вхід р.Гнилої Липи - знак села Короcтовичі". На цій ділянці ніхто не рибалить, там глибини 0,5-1 м, навіть на дистанції 100 м.
Це факти. Висновки робіть самі.

Не згадано сіточників!!! Зі сторони с. Коростовичі ловити фактично не можливо. Буває по кілька кілометрів перегороджено сітками. Сам знаю кількох браків, котрі тримають в воді кілька кілометрів сіток!!!
Про теперішню ситуацію знаю лише те що на каналі(де заборонено ловити) ловлять всі кому не лінь включаючи "косарів" та "сіточників-резинщиків" а добрий дядько рибінспектор ходить і збирає по 17гривень мотивуючи це штрафом.

Сообщение отредактировал Pleskoff - Четвер, 24.04.2008, 11:34
 
ГістьДата: Неділя, 27.11.2011, 19:00 | Сообщение # 2
cray люблю в Вашому місті рабалити.
тількі жаль що тралом рибу бьють cray
 
ФОРУМ БУРШТИНА » ОСНОВНИЙ РОЗДІЛ » РИБАЛКА » Заборона на вилов риби
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: